Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

SEO - Pozycjonowanie Szerokie
"Długi ogon"

SEO optymalizacja lokalnnie
Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem i wymaga dłuższego zaangażowania się w ten rodzaj inwestycji.

Pozycjonowanie na tzw. "długi ogon" - (z ang. long tail) to rodzaj pozycjonowania fraz składających się z większej ilości wyrazów. Celem pozycjonowania long tail jest zwiększenie ruchu organicznego z jak największej ilości odpowiedniych, szczegółowych fraz, które charakteryzują się dużym współczynnikiem konwersji.

Pozycjonowanie stron sposobem Long Tail pomaga uzyskać lepsze pozycje dla zastosowanych precyzyjnie słów kluczowych związanych z branżą, oferowanymi usługami lub produktami.

Poycjonowanie szerokie - long tail

Po kolei...

Co to jest pozycjonowanie szerokie?

Pozycjonowanie szerokie (long tail seo) jest metodą zapewniającą wysokie pozycje w wyszukiwarce dla dużej liczby fraz kluczowych. Główny celem pozycjonowania szerokiego jest poprawa pozycji fraz i słów kluczowych o niskim poziomie konkurencyjności i wysokiej szczegółowości.

Jak to działa?

Ten proces pozycjonowania najłatwiej zrozumieć gdy wczujemy się w użytkownika, który doskonale wie czego potrzebuje. Taki klient szuka towaru wpisując konkretne funkcje i oferowane możliwości produktu. Takie wyszukiwanie zawęża zakres do konkretnych produktów w wysukiwarce. Klient oszczędza czas i trafia w konkretne miejsce w sieci. Do Twojego sklepu!

SEO long tail dla sklepów internetowych

Pozycjonowanie na długi ogon sprawdza się bardzo dobrze (ale nie tylko) w przypadku dużych serwisówinternetowych, takich jak: sklepy internetowe, serwisy informacyjne, portale i wortale. Szczególnie dobrze jest stosować ten rodzaj pozycjonowania do promocji sklepów internetowych, Ze względu na to, że sklepy posiadają informacje o wielu produktach, które można opisać za pomocą wielu kluczowych fraz.

pozycjonowanie stron Malbork

Korzyści z zastosowania pozycjonowania long tail

Pozycjonowanie (SEO) realizuje jako osobne zadanie lub jako część całej opieki nad powierzoną stroną www czy też sklepu internetowego. Pozycjonuje strony www kreatywnie, skutecznie i co najważniesze bezpiecznie.

pozycjonowanie długi ogon

Optymalizacja bardzo ważna!

Promowanie zawartości całego serwisu poprawia jego widoczność dla dużej liczby szczegółowych fraz jednak aby poprawnie móc pozycjonować wane jest aby sklep, strona internetowa była zoptymalizowana.

W przypadku działań long tail SEO niezwykle istotna jest optymalizacja serwisu, gdyż zazwyczaj nie jest możliwe pozyskiwanie linków prowadzących do wszystkich podstron (czasami jest ich wiele tysięcy). Stąd konieczne jest umożliwienie robotowi wyszukiwarki jego odpowiedniej indeksacji. Nasi specjaliści regularnie analizują informacje z narzędzi, takich jak Google Analytics, Google Search Console, oraz trendy rynkowe, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie witryny do zmieniających się wymagań wyszukiwarek.

pozycjonowanie długi ogon

W tego typu pozycjonowaniu bardzo ważna jest treść. Dużo sklepów internetowych stosuje zbyt krótkie opisy produktów i kategorii a to źle wpływa na pozycjonowanie long tail. Bardzo złą praktyką jest kopiowanie opisów ze stron producentów lub innych sklepów. Takie działania mogą obniżyć pozycję w rankingu Google

CZY SZEROKIE POZYCJONOWANIE JEST SKUTECZNE?

pozycjonowanie długi ogon

Bez wątpienia Tak!

Badania wykazują, że aż 80% serwisów uzyskuje ruch z szerokiego zakresu fraz wpisywanych do wyszukiwarki a więc z długiego ogona.

Na skutek zastosowania szerokiego pozycjonowania, Internauci trafiają nie na stronę główną serwisu, ale przede wszystkim na konkretne podstrony z ofertą.

Ważne jest tylko aby na stronie było to czego internauta szuka. Jeżeli użytkownik trafia na informacje, których szukał, z pewnością zatrzymamy go na dłuższą chwilę i skłonić go do zakupów.

Pozycjonowane long tail dla firm i sklepów internetowych

Przygotowałem dla Ciebie i Twojej firmy ofertę na promocję strony internetowej w Google dla lokalnych klientów.

Zobacz przykładowe pakiety cenowe, które są dedykowane dla firm, które chcą się reklamować lokalnie. Pamiętaj jednak, że podane kwoty są przykładowe, ponieważ każdy projekt SEO jest inny, dlatego najlepiej skontaktuj się ze mną, aby otrzymać dedykowaną ofertę.

Pakiet Srebrny

Do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
Optymalizacja firmowej strony www
Teksty przyjazne pozycjonowaniu
Budowa linków
Long Tail - do 20 fraz max. 6 słów
Promocja w mapach Google
Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
420 zł netto/miesięcznie

Polecany dla małych firm lokalnych i nie dużych sklepów internetowych
image

Pakiet Złoty

Do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
Optymalizacja firmowej strony www
Teksty przyjazne pozycjonowaniu
Budowa linków
Promocja w mapach Google
Long Tail - do 50 fraz max. 6 słów
Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
Wdrożenie Google Analytics na stronie
890 zł netto/miesięcznie

Polecany dla średnich firm i sklepów internetowych
image

Raport SEO dla Twojej strony!

Słyszałeś o SEO i o pozycjonowaniu ale nie wiesz od czego zacząć. Proponuję Ci całkowicie za darmo wykonanie podstawowego raportu SEO dla Twojej witryn, sklepu internetowego. To nic nie kosztuje!

Gwarancja profesjonalizmu

Pozycjonowanie (SEO) realizuje jako osobne zadanie lub jako część całej opieki nad powierzoną stroną www czy też sklepu internetowego. Pozycjonuje strony www kreatywnie, skutecznie i co najważniesze bezpiecznie.

Profesjonalne podejśćie

Gwarantuje profesjonalne podejście do każdego projektu. Każdy projekt traktowany jest przeze mnie indywidualnie.

image

Pełna optymalizacja

Pomagam w przystosowaniu strony internetowej do wymagań najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej Google.

image

Jasne zasady współpracy

Proponuje elastyczne formy płatności, dostosowuje się do oczekiwań klienta również w kwestii warunków współpracy.

image

Pozycjonowanie sklepu internetowego w dobrej cenie

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego

analysis

Skuteczne SEO daje wiele korzyści

Pozycjonowanie (SEO) stron to jedna z najbardziej efektywnych form marketingu internetowego

placisz za wyniki
Większy ruch

Dzięki wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania na popularne frazy związane z Twoją branżą, ruch na stronie jest coraz większy.

dowolny budżet reklamowy
Zainteresowanie

Większy ruch na stronie to zwiększenie liczby potencjalnych Twoich klientów, a co sie z tym wiąże to większe zainteresowanie usługami lub produktami.

reklama kiedy chcesz
Większa sprzedaż

Większe zainteresowanie oferowanymi usługami czy produktami zwiększa szanse na lepszą sprzedaż do większej ilości klientów.

image
Większe zyski

Razem ze wzrostem sprzedaży zwiększa się obrót a to już bezpośredni zysk wypracowany przez firmę, która korzysta ze skutecznego SEO.

image
Rozpoznawalność

Intensywny ruch na stronie firmowej połączony z wysokimi pozycjami na ustalone frazy powiązane z Twoją branżą sprawią, że wzrasta świadomość marki.

image
Prestiż i zaufanie

Ropoznawalność i wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to także prestiż dla Twojej firmy. Możesz być w gronie nielicznych, którym się udało.

Sprawdź w jakiej kondycji jest Twoja strona internetowa

Pozwól mi pomóc Ci uzyskać lepszą rozpoznawalność Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia dla Twoich celów?