Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

Strona Internetowa dla Firmy

Nowoczesna strona internetowa dla firm

Potrafię stworzyć takie wizytówki, które zapadną w pamięci odbiorcy.

marketing

Twoja strona firmowa pracuje dla Ciebie!

24 godziny na dobę

bez pensji i urlopu!

Nie ważne gdzie Twoja firma, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków. Bez strony internetowej w dzisiejszych czasach trudno konkurować na wymagającym rynku.

Zadaniem strony internetowej jest wykreowanie wizerunku Twojej firmy w sieci. Jest niezbednym narzędziem, które powinno być dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do Twojej firmy. Dlatego zaprojektowanie strony internetowej zlecić profesjonaliscie.

Czy warto posiadać stronę internetową?

strona firmowa

Bez wątpienia Tak, jeżeli chcesz zaistnieć w sieci, reklamować się to strona www jest konieczna.

Bez dobrej strony internetowej wszystkie Twoje działania w internecie traca sens a pieniądze wydane na pewno nie dają 100% efektu.

PAMIĘTAJ! Strony internetowe jakie prygotowuje moim klientom oparte są o technologie Resposive Web Design. RWD sprawia, że Twoja witryna będzie wyświetlała się dobrze na standardowych ekranach monitorów, jak i na tabletach czy smartfonach. I Dzięki tej technologi klienci będą mogli zapoznać się Twoją ohertą na dowolnym urządzeniu mobilnym, wszędzie, gdzie tylko zechcą Dlaczego to takie ważne? Napisz do mnie lub zadzwoń!

Napisz o swoim projekcie

Chętnie poznam Twoją firmę i usługi. Swobodnie porozmawiamy na temat twojej firmy i omówimy jaką pomoc jestem wstanie zaoferować.
Wspólnie ustalimy co będzie lepsze na przestrzeni czasu.

Co zyskujesz zakładając stronę internetową?

Łatwy dostęp do informacji dla twoich klientów - wielu twoich klientów, może szukać informacji o usługach lub produktach dostępnych w okolicy, właśnie w sieci. Jeśli nie znajdą w niej informacji o twojej firmie, stracisz a wygrają konkurenci, którzy już strony www posiadają,

Wizerunek - dzięki odpowiedniemu połączeniu obrazu, dźwięku i animacji wygląd strony www sprawia, że, jej właściciel (twoja firma) postrzegany jest jako przedsiębiorca elastyczny i nowoczesny. Strona www podniesie twoją wiarygodność w oczach klienta, a jeśli zapewnisz sobie dobrą widoczność w sieci, twoja marka zyska na rozpoznawalności,

Kontakt z klientem Twój klient nie musi do ciebie dzwonić – bardzo chętnie skorzysta z formularza kontaktowego czy maila albo z możliwości porozmawiania z konsultantem za pośrednictwem strony internetowej,

Niskie koszty - w porównaniu z innymi formami reklamy (telewizyjna, prasowa, radiowa), strony www są świetnym nośnikiem reklam. Same w sobie, jeżeli zawierają odpowiednie treści, mogą doskonale reklamować produkty czy usługi Twojej firmy,

Łatwy dostęp do informacji - 24 godziny na dobę,

strony responsywne Kwidzyn

Nowoczesna, skuteczna wykonana na najnowszych technologiach

Idealne rozwiązanie dla firm już istniejący i chcących wyróżnić się na tle konkurencji.

strony responsywne Gdańsk
NOWOCZESNA I SKUTECZNA

Posiadanie wyróżniającej się firmowej strony www to juz nie prestiż firmy ale obowiązek jeżeli chce ona osiagac sukcesy. Skuteczna strona pozwala przekonać nowych klientów do swoich usług i produktów. Odpowiednio zaprojektowana oprawa graficzna zapewnia spójność z charakterem prowadzonej działalności Nowoczesna strona oparta o technologie RWD prezentująca ofertę firmy, wzbogacona o przyciagajace uwagę zdjęcia, elementy interaktywne, unikalną szatę graficzną, dowolną strukturę podstron pozwal wejść na wyższy poziom biznesu.

OPTYMALNY I PRZEMYŚLANY UKŁAD

Aby strona spełniała dzisiejsze wymogi musi być zrobiona w optymalny sbosób. Ważny jest każdy szczegół! Odpowiednie rozmieszczenie elementów, zaprojektowanie atrakcyjnej szaty graficznej (UX design). Przygotuje dla Ciebie stronę firmową, która nie tylko będzie responsywna ale również zintegrowana z systemem zarządzania treścią (CMS), który pozwala na samodzielną edycję strony. Wiem dobrze jak to robić.

strony responsywne warszawa
strony responsywne Kwidzyn
PRZYJAZNY W OBSŁUDZE CMS

Strona internetowa, która rozwija się razem z potrzebami Twojej firmy.

Takie rozwiązanie proponuje Tobie i Twojej firmie bo właśnie tego potrzebuje nowoczesna firma! Strony, która będzie nadążała za zmieniającymi się warunkami biznesowymi i za Twoim rozwojem. System CMS skutecznie umożliwia Ci dokonywanie zmian na stronie w łatwy, intuicyjny sposób. W dowolnej chwili samodzielnie zmienisz swoje zdjęcia, dodasz ofertę lub przedstawisz swoje najnowsze osiągnięcia.

strony responsywne Kwidzyn
Cennik stron internetowych.

Mam dla Ciebie trzy wiadomości, które sprawią, że łatwiej podejmiesz decyję o współpracy ze mną:

1. Pracuję w każdym budżecie, bo każdy ma inne potrzeby a to oznacza, że możesz mieć już firmową stronę za naprawdę nie wielkie pieniądze.

Dlatego napisz proszę w czym dokładnie mogę Ci pomóc, a prześlę Ci darmową do niczego niezobowiązująca wycenę.

2. Otrzymasz minimum dwie propozycje cenowe więc, sam zadecydujesz ile wydasz.

3. Wykonam dla ciebie 90% pracy za 50% ceny drugą połowę rozliczymy dopiero, po zakończeniu prac lub będziesz mógł skorzystać z rozwiązania łączonego przygotowanego wyłacznie dla Ciebie.

O tym opowiem Ci podczas rozmowy.

Brzmi fair? Więc, kliknij w przycisk i poproś o darmową wycenę strony.

Jeśli chcesz porozmawiać o marketingu, pozycjonowaniu czy obsłudze stron internetowych napisz do mnie maila.

Jaki inny rodzaj strony internetowej mogę wykonać?

Strona www dla firmy, Wizytówka internetowa, Sklep internetowy, Portal internetowy, Landing page, Blog firmowy.

image
Firmowa wizytówka
Internetowa

Proste, estetyczne i przyjazne dla wyszukiwarek. Z pewnością najtańsze rozwiązanie by umieścić informacje o swojej firmie w internecie. Za pomoca wizytówki będziesz mógł pokazać swoją ofertę i podstawowe informacje o firmie Dobre na start dla małej firmy. Wizytówki sprawdzą się gdy Twoim klientom wystarczy minimum informacji do tego by nawiązać kontakt.

Szczegóły
image
Sklep
Internetowy

Przy tworzeniu sklepów internetowych wykorzystuje tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania e-commerce. Każdy sklep idealnie dopasowuje do klienta i branży. Są funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika a zarazem łatwe w obsłudze. Dodatkowo każdy sklep optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek interentowych SEO.

Szczegóły
image
Blog
Firmowy

Stworzę i poprowadzę blog Twojej firmy! Regularnie dodawane, wartościowe posty na blogu zwiększą pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy. Dobrze prowadzony blog staje się miejscem, które odwiedzać będą klienci i specjaliści z Twoje branży. To także źródło wiedzy o produktach i usługach Twojej firmy.

Szczegóły