Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

Audyt SEO stron internetowych

SEO optymalizacja lokalnnie
Posiadanie poprawnie zoptymalizowanej strony jest bardzo istotne. Wyszukiwarka Google zwraca uwagę na to czy strona jest przyjazna dla użytkowników oraz robotów indeksujących. Dlatego konieczne jest przystosowanie jej do najnowszych trendów użyteczności.

Audyt SEO jest równie ważny, jak pozycjonowanie. Nie da się robić pozycjonowania skutecznie bez analizy strony internetowej. Od kiedy pojawiły się wyszukiwarki internetowe i strony zaczęły rywalizować o pozycje i ruch, od wtedy pojawiła się potrzeba jak najlepszej optymalizacji pod kątem ich algorytmów.

Co to jest Audyt SEO?

Profesjonalny audyt SEO

Audyt SEO jest szczegółową analizą serwisu pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarek internetowych. Ma on na celu zwiększenie widoczności serwisu i polepszenie jego pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Na skutek audytu SEO powstaje dokumentacja opisująca zalecenia optymalizacyjne dla strony www lub sklepu internetowego. Optymalizacja strony internetowej zgodnie ze wskazówkami pozwala skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

Typowe obszary audytu SEO

Nie ma znaczenia dla jakiej strony internetowej przeprowadzany będzie audyt SEO, zazwyczaj cele audytu SEO są podobne, na przykład:

Błędy techniczne

Dostępność dla robotów

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Struktura strony i linkowania wewnętrznego

Zastosowane narzędzia analityczne

Indeksacja w wyszukiwarce

Słowa kluczowe

Jakie informacje otrzymasz w Audycie SEO?

pozycjonowanie sklepów internetowych

Korzyści z przeprowadzenia audytu SEO

Decydując się na audyt SEO, możesz liczyć na rzetelne informacje, pełne wsparcie i profesjonalne działanie, które zwiększy widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania, bez konieczności zwiększania środków na reklamę

pozycjonowanie długi ogon

Czy audyt SEO jest potrzebny?

pozycjonowanie długi ogon

Bez wątpienia Tak!

Audyt jest Kluczowym działaniem, które jasno wskazuje błędy jakie stoją na drodze do osiągnięcia lepszej pozycji w wyszukiwarce Google. Eliminacja błędów witryny pozwala na uzyskanie znacznie lepszego ruchu na stronie z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Dzięki optymalizacji kodu HTML uzyskać można trwały wzrost widoczności na frazy kluczowe. Zaindeksowane i optymalnie przygotowane wartościowe podstrony serwisu, sklepu wydobędzie pełen potencjał strony a to bezwątpienia przełożysię na wzrost konwersji i lepszych rezultatów biznesowych.

Audyt strony internetowej pod kątem SEO

Jeśli chcesz dostosować swoją witrynę do wyszukiwarek, zidentyfikować błędy w jej budowie, które wpływają negatywnie na jej widoczność oraz pozycje w Google, zoptymalizować i rozwijać stronę, zwiększyć ruch z wyszukiwarek oraz sprzedaż.


Ustalenie zakresu audytu dokonywane jest na podstawie analizy wielkości strony internetowej oraz potrzeb biznesowych i oczekiwań Klienta. Zawsze rekomenduje jednak podstawowy pakiet audytu aby mieć rzetelny obraz sytuacji i możliwość rozwiązania problemów.Nie każdy audyt musi być kompletny może być ukierunkowany wyłacznie na wskazany obszar.

Audyt strony


Podczas tego etapu przygotowuję szczegółowe zalecenia optymalizacji strony pod kątem jej budowy oraz treści. Punkt po punkcie, omawiam najważniejsze elementy optymalizacji pod kątem użytkownika oraz kryteriów oceny witryny przez Google. Tam gdzie gdzie będzie to konieczne, zalecone zostaną niezbędne poprawki wraz z priorytetem ich wdrożenia.

Wdrożenie zaleceń


Wprowadzenie sugerowanych poprawek wykazanych w audycie następuję według ustalonego priorytetu. Nalezy pamiętać jednak, że poprawki takie jak optymalizacjia treści czy niektóre poprawki w budowie podstron, można wprowadzić jedynie w sposób na który pozwala zastosowany CMS strony.

Kontrola i aktualizacja


Na koniec sprawdzam poprawność wdrożonych poprawek. Jeśli wystąpią braki lub błędy, wskażę dalsze poprawki niezbędne do uzyskania najlepszej widoczności w wynikach wyszukiwania. Należy pamiętać, że internet się ciągle zmienia, więc strona dla najlepszych wyników musi być stale monitorowana.

W związku z ciągłymi zmianami i ulepszeniami w wyszukiwarce Google, rozwojem technologii oraz działaniami podejmowanymi przez konkurencję, należy co najmniej raz do roku powtarzać analizę.
Zadbaj o to, by Twoja strona była do nich dostosowana!

Ile kosztuje analiza SEO?

Koszt wykonania audytu z zaleceniami optymalizacyjnymi jest bardzo rówżny. Podstawowy zaczyna się już od 500 zł. Może jednak kostaować nawet kilkanaście tysięcy. Wszytko to zależy o tego jak duża jest strona, sklep internetowy. Gdy zdecydujesz się na pozycjonowanie audyt taki wykonuje bez dodatkowych opłat.

Sprawdź w jakiej kondycji jest Twoja strona internetowa

Pozwól mi pomóc Ci uzyskać lepszą rozpoznawalność Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia dla Twoich celów?