Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

Strony Internetowe

Strona Internetowa to fundament internetowego marketingu.

Bez porządnego fundamentu nie osiągniesz celu.
Tworzę piękne i skuteczne strony internetowe, które przyciągają uwagę i interesują odwiedzającego.

marketing

Napisz o swoim projekcie

Chętnie poznam Twoją firmę i usługi. Swobodnie porozmawiamy na temat twojej firmy i omówimy jaką pomoc jestem wstanie zaoferować.

Jaki rodzaj strony internetowej mogę wykonać?

Strona www dla firmy, Wizytówka internetowa, Sklep internetowy, Portal internetowy, Landing page, Blog firmowy.

image
Strona www dla firmy

Strona www dopasowana do Twoich potrzeb. Odpowiadająca specyfice Twojej firmy i gustom Twoich potencjalnych klientów. Zawierająca wszystkie niezbędne elementy po przez wskazaną liczbę zakładek, katalogi produktów i usług, galerie, formularze kontaktowe i inne potrzebne Twojej Firmie detale.

Szczegóły
image
Wizytówka WWW

Proste i przyjazne dla wyszukiwarek. Z pewnością najtańsze i dobre na start dla małej firmy. Wizytówki sprawdzą się gdy Twoim klientom wystarczy minimum informacji do tego by nawiązać kontakt. Wizytówkę mogę wykonać z systemem zarządzania treścią (CMS - WordPress) zgodnie z zasadami SEO Google.

Co to jest wizytówka internetowa?
image
Sklepy internetowe

Przy tworzeniu sklepów internetowych wykorzystuje tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania e-commerce. Każdy sklep idealnie dopasowuje do klienta i branży. Są funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika a zarazem łatwe w obsłudze. Dodatkowo każdy sklep optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek interentowych SEO.

Szczegóły
image
Blog Firmowy

Stworzę i poprowadzę blog Twojej firmy! Regularnie dodawane, wartościowe posty na blogu zwiększą pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy. Dobrze prowadzony blog staje się miejscem, które odwiedzać będą klienci i specjaliści z Twoje branży. To także źródło wiedzy o produktach i usługach Twojej firmy.

Szczegóły