Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

Ile kosztuje prowadzenie fanpage?

Kompleksowa obsługa Twojej firmy na Facebooku

Fanpage Firmowy fanpage reklama na facebooku
Niezależnie od tego, czy sprzedajesz osobiście, przez Internet, czy za pośrednictwem aplikacji. Z Facebooka korzysta co miesiąc ponad 2,5 miliarda osób, które utrzymują w ten sposób kontakty ze znajomymi, rodziną i sprawdzają ważne informacje. Marketing na Facebooku pomaga znaleźć nowych klientów i nawiązać z nimi trwałe relacje.
Napisz o swoim biznesie
fanpage na Facebooku

Prowadzenie profilu na Facebooku to praca wymagająca wiedzy, kreatywności i zaangażowania.

W zależności od typu profilu i stawianych przed nim celów koszty takiej usługi mogą się bardzo różnić, dlatego trudno precyzyjnie określić, ile kosztuje prowadzenie fanpage. Zazwyczaj minimalny wydatek to 500 zł do 2000 zł miesięcznie. W swojej pracy staram się podchodzić do każdego wyzwania indywidualnie. Moje działania poprzedzone są analizą aktualnej widoczności marki w kanałach social media. Wówczas szacuje jak dużo pracy należy wykonać.

Atrakcyjna wizytówka Twojej firmy

Prowadzenie strony na Facebooku ma sens, tylko wtedy gdy masz czas na jego prowadzenie. Opracowuje strony moich klientów od podstaw – optymalizuje, przygotowuje opisy oraz potrzebne grafiki. Przygotowuje zakładki i szablony do zdjęć. Wszytkie moje działania są w zgodzie najlepszymi praktykami social media.

reklama na Facebooku
Skontaktuj się w sprawie wyceny

Dlaczego warto posiadać firmową stronę na Facebooku?

Główne korzyści

zasięg Facebook
BĄDŹ TAM, GDZIE SĄ KLIENCI

W Polsce Facebook ma już 12 milionów użytkowników, a prawie połowa każdy swój dzień zaczyna od sprawdzenia swojego profilu. To Twoi potencjalni klienci!

raporty facebook
Monitorowanie i raportowanie

Aż 83% największych amerykańskich firm ma profil na Facebooku, a aż 70% klientów szuka w social mediach informacji na temat interesujących ich produktów! Nie powinieneś ignorować tych liczb..

mountain mountain

Profesjonalny fanpage, strona Twojej Firmy na Facebooku to prosty sposób na dotarcie do nowych klientów!

Odpowiednio prowadzony fanpage na Facebooku to skuteczna forma promocji w Internecie. Dlatego facebook notuje ciągle rosnąca liczbę tworzonych profili firmowych. Niestety razem z popularnością facebooka rośnie konkurencja prawie w każdej branży. Warto więc zadbać o to, aby nasza wizytówka wyróżniała się na tle konkurencji.

komunikacja

Komunikacja

Kontaktuj się z klientem

social media warszawa

Interakcja

Zachęcaj do rozmowy

fanpage warsaw

Informacja

Informuj o aktualnościach

reklama facebok

Promocja

Reklamuj swoje usługi

Dowiedz się więcej o promocji w Social Media

Pozwól mi pomóc Ci uzyskać lepszą rozpoznawalność Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Potrzebujesz profesjonalnego marketingu w social media?.