Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

Administracja i obsługa strony internetowej.
Obsługa sklepów internetowych.

Strona Internetowa to fundament internetowego marketingu.

Jesteś właścicielem strony internetowej, ale brakuje Ci czasu na jej prowadzenie?
W takim razie z pewnością zainteresuje Cię moja oferta, dotycząca profesjonalnej obsługi stron internetowych i e-sklepów.

marketing
Zaczynam od projektowania niesamowitych stron internetowych, które są eleganckie, intuicyjne i responsywne. Wtedy mogę zacząć budować Twoją markę i zwiększać ruch w Twojej witrynie dzięki ustalonej strategii w pełnym zakresie usług. Zacznij już dziś i zmaksymalizuj swój sukces online.

Administracja, obsługa prowadzenie strony www Obsługa stron internetowych w ramach pakietu abonamentowego

Posiadasz już stronę internetową? Chcesz ją na bieżąco rozwijać, dodawać nowe oferty, aktualności? Nie masz jednak czasu, umiejętności na zarządzanie stroną? Mam dla Ciebie ofertę stworzoną dla Twoich potrzeb.

Zajmuje się administracją firmowych stron www. W ramach miesięcznego planu abonamentowego oferuje zarządzanie stroną internetową, aktualizacje treści, dodaje aktualności, aktualizuję ofertę, produkty itp. Mogę dokonywać drobnych zmian graficznych (np. zmiana kolorów, czcionki.) Zapewniam wsparcie techniczne. Proponuje także utrzymanie strony na serwerze (hosting w cenie)

Zastanawiasz się czy warto?

Reklama Adwords Facebook Ads

Odpowiedź brzmi Tak! Pamiętaj, że regularnie dodawane artykuły na stronie zwiększą pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy.

W dalszym ciągu firmy, albo w ogóle nie wprowadzają żadnych aktualizacji, albo całą swoją aktywność skupia na firmowym profilu na Facebooku. I jedno i drugie rozwiązanie nie jest korzystne. Zamieszczając różnego rodzaju aktualności, informacje na Facebooku, budujemy wartość tego portalu. Wzbogacamy treści, podnosząc tym samym pozycję FB w wyszukiwarce Google. Oczywiście, obecność na FB jest korzystna, jednakże nie możemy także zapominać o firmowej stronie www. Im więcej ciekawych materiałów zamieścimy na własnej stronie internetowej, tym chętniej witryna będzie odwiedzana a tym samym łatwiej będzie ją znaleźć w Google.

"60% blogujących biznesów zdobywa więcej klientów. 57% firm zdobyło tą drogą jakiegokolwiek klienta. 55% dzięki blogowaniu zwiększyło ruch na swojej stronie www."

Aktualizując swoją witrynę:

wzmacniasz pozycję w Google. Wyszukiwarka Google, będzie odsyłała także na Twoją stronę bo dla Google najważniejsza jest jakość Twojej strony.

Zachęcasz klientów aby częściej zaglądali na Twoją stronę. Będą częściej śledzić nowości, przeglądać ciekawe informacje. Im częściej użytkownik będzie zaglądał na Twoją witrynę, tym częściej strona będzie wyswietlała się w wyszukiwarce a to spowoduje, że będzie u Ciebie zamawiał.

Sprawiasz, że wizerunek Twojej firmy rośnie. Ddodając aktualności, referencje, aktualizując ofertę, spowodujesz, że Klient będzie postrzegał Twoją firmę godną zaufania, która się rozwija i warto robić z Tobą interesy

Zobacz zarys prac w pakietach

  Pakiet Strona

  Propozycja dla posiadaczy stron internetowych:

  aktualizowanie treści *

  dodawanie zdjęć, grafik, filmów *

  tworzenie dodatkowych podstron

  modyfikacje poszczególnych elementów strony

  aktualizacja oprogramowania **

  usuwanie błędów i usterek

  wykonywanie kopii zapasowej

  pomoc w migracji strony

  ochrona przed wirusami ***

  wprowadzanie wytycznych z audytów SEO ****

  instalacja narzędzi analitycznych ( Google Analytics, Search Console, Facebook Pixel i inne)

Ostatecznej wyceny dokonuje indywidualnie, związane jest to z różnym zakresem prac. Proponuje możliwość skorzystania z abonamentu jako formy płatności. Jego kwota również jest ustalana indywidualnie.

Napisz o swoim projekcie

Chętnie poznam Twoją firmę i usługi. Swobodnie porozmawiamy na temat twojej firmy i omówimy jaką pomoc jestem wstanie zaoferować.

Nie masz strony internetowej? Mogę ją wykonać dl Ciebie.

Strona www dla firmy, Wizytówka internetowa, Sklep internetowy, Portal internetowy, Landing page, Blog firmowy.

image
Strona www dla firmy

Strona www dopasowana do Twoich potrzeb. Odpowiadająca specyfice Twojej firmy i gustom Twoich potencjalnych klientów. Zawierająca wszystkie niezbędne elienty po przez wskazaną liczbę zakładek, katalogi produktów i usług, galerie, formularze kontaktowe i inne potrzebne Twojej Firmie detale.

Szczegóły
image
Wizytówka WWW

Proste i przyjazne dla wyszukiwarek. Z pewnością najtańsze i dobre na start dla małej firmy. Wizytówki sprawdzą się gdy Twoim klientom wystarczy minimum informacji do tego by nawiązać kontakt. Wizytówkę mogę wykonać z systi zarządzania treścią (CMS - WordPress) zgodnie z zasadami SEO Google.

Co to jest wizytówka internetowa?
image
Sklepy internetowe

Przy tworzeniu sklepów internetowych wykorzystuje tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania e-commerce. Każdy sklep idealnie dopasowuje do klienta i branży. Są funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika a zarazi łatwe w obsłudze. Dodatkowo każdy sklep optymalizujiy pod kąti wyszukiwarek interentowych SEO.

Szczegóły
image
Blog Firmowy

Stworzę i poprowadzę blog Twojej firmy! Regularnie dodawane, wartościowe posty na blogu zwiększą pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy. Dobrze prowadzony blog staje się miejsci, które odwiedzać będą klienci i specjaliści z Twoje branży. To także źródło wiedzy o produktach i usługach Twojej firmy.

Szczegóły

Zamiast pytać o cenę napisz jaki cel chciabyś osiągnąć.

Pozwól mi sobie pomóc! Postaram się uzyskać lepszą rozpoznawalność dla Twojej firmy w świecie online, realu i rozwijać ją z pasją.

Strona www jest fundamentem, bardzo ważnym elementem ale sam fundament nie wystarczy do sukcesu potrzeba opracowania i wdrożenia strategii marketingowej. Bez inwestycji w marketing Twoja strona stanie się straszącym pustostanem. Chcesz tego dla swojej firmy?