Wiedza, Doświadczenie,
Indywidualne podejście
sprawiają, że współpraca pomiędzy mną a moimi klientami przynosi efekty i pokazuje, że przy odpowiednim podejściu sukces nie ma granic.
Czym jesteś zainteresowany?
Strony internetowe
Reklama & wizerunek
ZOBACZ, CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ
 • e-marketing social media

  Social Media

  Kompleksowo prowadzę w imieniu firm, sportowców, osób publicznych profile w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Insatgram, Twitter.
  Pracuję dla firm z różnych branż. Z moich usług korzystają małe, lokalne firmy, jak i te o globalnych aspiracjach.Tworzenie skuteczne kampanie reklamowe w Social Media.

 • projektowanie stron www sklep internetowy

  Strony WWW

  Buduje skuteczne strony Internetowe w oparciu o najnowsze trendy komunikacyjne i niezawodne technologie. Przygotuje nowoczesną, przejrzystą stronę internetową z systemem cms. Przygotowana strona będzie przyjazna wyszukiwarkom SEO a indywidualna szata graficzna sprawi, że Twój biznes będzie się wyróżniał na tle konkurencji.

 • grafik, grafik reklamowy

  Grafika użytkowa

  Przygotuję logo, wizytówki, papier firmowy, layouty stron internetowych.
  Tworzę skuteczne bannery reklamowe i promocyjne dla e-commerce. Mam za sobą doświadczenie przy opracowaniu setek projektów.
  Wykonuję wizualizacje, przedstawiam projekty wstępne, dopracowuję projekty.

 • Reklama na Facebooku

  Przygotowuję reklamę na Facebooku precyzyjnie kierując ją do ludzi o konkretnych zainteresowaniach.
  Docieram do osób, które były na Twojej stronie, widziały Twój post lub odwiedziły Twój fanpage. Kieruję reklame do klientów twojej konkurencji i osób, które są podobne do Twoich klientów.

 • Content Marketing

  Tworzę treści, które pomagają zdobywać klientów, budują markę, zdobywają zaufanie. Kompleksowo tworzę i prowadzę blogi firmowe. Kilkoma dobranymi słowami zbuduję w oczach odbiorców pożądany wizerunek Twojej firmy. A im lepszy wizerunek – tym większa cena za produkty lub usługi.
  Skuteczne teksty zwiększają sprzedaż!

 • Reklama Ad Words

  Kampania Google AdWords to świetny sposób na zwiększenie zasięgu Twojej kampanii reklamowej. Oferuję przygotowanie skutecznej reklamy tekstowej oraz reklamy Twoich produktów w wyszukiwarce Google. Przygotuję bazę remarketingową, która pozwoli budować świadomość Twojej marki wśród Klientów, którzy już kiedyś odwiedzili stronę.

Znalazłeś coś w czym mogę Ci pomóc?
Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Napisz do mnie

doradca marketingowy

Dlaczego warto spróbować?

Współpracując ze mną otrzymujesz więcej niż tylko jedną usługę. Moje usługi to gwarancja realizacji kompleksowych działń marketingowych. Mogę wykonać dla Ciebie pojedyncze zlecenie ale również mogę zwolnić Twoją głowę od ciężaru promocji i zająć sie pełną strategia, w której wykorzystam odpowiednie media dla Twojego biznesu. Pomogę zidentyfikować i ustalić cele, opracować krótko i długoterminowe plany promocyjne, które doprowadzą do większej rozpoznawalności a tym samym do wzrostu sprzedaży lub radości klientów.
Jesteś zainteresowany współpracą i wspólną drogą do sukcesu?

Wiadomość wysłana poprawnie. Dziękuję!
Wiadomość nie została wysłana. Uzupełnij wszystkie pola.
Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie później.
Zarezerwuj spotkanie
Proszę wypełnij formularz kontaktowy w celu umówienia indywidualnego spotkania.
© 2015 by sawickipawel.pl
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Nazwy, marki handlowe oraz loga pojawiające się na stronie są wykorzystywane wyłacznie w celach info_numberrmacyjnych.