Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

Strona Internetowa Wizytówka

Wizytówki internetowe to najprostsza forma strony internetowej.

Potrafię stworzyć takie wizytówki, które zapadną w pamięci odbiorcy.

marketing

Twoja strona firmowa pracuje dla Ciebie!

24 godziny na dobę

bez pensji i urlopu!

Wizytówka internetowa otwiera przed Tobą, Twoją firmą nowe możliwości pozyskania klienta.

Nie od dzisi wiadomo, że Internet jest najszybszym i najtańszym sposobem dotarcia do potencjalnych klientów. Dlatego nadaje się doskonale do przejrzystego i wizualnie atrakcyjnego zaprezentowania każdej firmy, sportowca, osoby publicznej czy instytucji. Własna strona internetowa to wizerunek w sieci, który podnosi Twoją atrakcyjność w oczach klientów.

Czy warto posiadać taką internetową wizytówkę?

Reklama Adwords Facebook Ads

Bez wątpienia Tak, jeżeli chcesz jak najszybciej pokazać się w sieci.

Internet dziś jest najchętniej wykorzystywanym nośnikiem informacji. Klienci bardzo często korzystają z wyszukiwarek by spokojni wybrać wśród setek ofert zamieszczonych w Internecie. Poszukują adresu, numeru telefonu i godzin otwarcia zakładu lub sklepu - by później skontaktować się z wybraną firmą. Dotyczy to zwłaszcza firm usługowych i handlowych.

ALE PAMIĘTAJ! Choć wizytówka jest dobra na początek (chociażby ze wzgledu na cenę jej wykonania) to w przyszłość w walce z konkurencją będziesz musiał się pozycjonować a to już nie jest takie łatwe z samą wizytówką. Dlaczego? Napisz do mnie lub zadzwoń!

Napisz o swoim projekcie

Chętnie poznam Twoją firmę i usługi. Swobodnie porozmawiamy na temat twojej firmy i omówimy jaką pomoc jestem wstanie zaoferować.
Wspólnie ustalimy co będzie lepsze na przestrzeni czasu.

Co zyskujesz zakładając stronę internetową?

Łatwy dostęp do informacji dla twoich klientów - wielu twoich klientów, może szukać informacji o usługach lub produktach dostępnych w okolicy, właśnie w sieci. Jeśli nie znajdą w niej informacji o twojej firmie, stracisz a wygrają konkurenci, którzy już strony www posiadają,

Wizerunek - dzięki odpowiedniemu połączeniu obrazu, dźwięku i animacji wygląd strony www sprawia, że, jej właściciel (twoja firma) postrzegany jest jako przedsiębiorca elastyczny i nowoczesny. Strona www podniesie twoją wiarygodność w oczach klienta, a jeśli zapewnisz sobie dobrą widoczność w sieci, twoja marka zyska na rozpoznawalności,

Kontakt z klientem Twój klient nie musi do ciebie dzwonić – bardzo chętnie skorzysta z formularza kontaktowego czy maila albo z możliwości porozmawiania z konsultantem za pośrednictwem strony internetowej,

Niskie koszty - w porównaniu z innymi formami reklamy (telewizyjna, prasowa, radiowa), strony www są świetnym nośnikiem reklam. Same w sobie, jeżeli zawierają odpowiednie treści, mogą doskonale reklamować produkty czy usługi Twojej firmy,

Łatwy dostęp do informacji - 24 godziny na dobę,

strony responsywne Kwidzyn

Atrakcyjna, skuteczna, prosta i oszczędna

Idealna dla mniejszych firm i tych, które właśnie zaczynają.

strony responsywne Kwidzyn
Strona główna

Według najnowszych badań o tym czy użytkownik pozostanie na Twojej stronie decydują 2 sekundy. Co to oznacza? to, że strona główna musi jako pierwsza przekonać potencjalnego klienta, że trafił w dobre miejsce. Dynamiczny slajder, na którym możesz przedstawić ofertę swojej firmy. dodatkowo odpowiednio rozplanowana grafika i teksty sprawią że użytkownik będzie mógł swobodnie i wygodnie poruszać się po Twojej stronie internetowej.

Realizacja tego typu stron to koszt od 399 zł netto!

strony responsywne Kwidzyn
O firmie

Osoby, które odwiedzają stronę firmy, cy to klienci czy też kontrachenci chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym z kim będą współpracować. W tej zakładce będziesz miał możliwość preknać odwiedzających, że trafili w odpowiednie miejsce a Ty i firma zasługuje na zaufanie. Ta część strony internetowa ma wielkie znaczenie. Zarówno dla przyszłych klientów ale również po to aby umieścić tam odpowiednio prygotowane teksty pod pozycjonowanie. Wiem dobrze jak to robić.

strony responsywne Kwidzyn
Oferta

W tej części prezentujesz to co chcesz zaoferowac klientowi. I tylko od Ciebie zależy w jaki sposób przedstawisz swoją ofertę. Pamiętaj jednak, że masz mnie! zawsze mogę pomóc Ci i podpowiedzieć co będzie dobre dla twoje strony i firmy. Na tej podstronie możesz umieścić cenniki, przedstawić produkty czy usługi. wszystko to za pomocą krótkiego opisu i zdjęcia. Układ strony pozawala na wiele opcji.

strony responsywne Kwidzyn
Portfolio

Wykonujesz wolny zawód? Jesteś grafikiem, copywriterem, prawnikiem, lekarzem. Chcesz pokazać swoje dotychczasowe osiągnięcia, wykonane prace lub umieść opinie zadowolonych klientów? To jest to miejsce.

strony responsywne Kwidzyn
Kontakt

To miejsce na wszystkie dane kontaktowe do Twojej firmy – adresy siedziby, oddziałów, godziny otwarcia, telefony itp. Dobrym rozwiązaniem jest rónież zamieszczenie formularza kontaktowego aby potencjalny klient mógł szybko i wygodnie zadać pytanie czy wysłać wiadomość o dowolnej treści, która pojawi się bezpośrednio na Twoim mailu.

strony responsywne Kwidzyn
Social Media

Social Media to teraz - Must Have - każdej firmy dlatego nie zapominam o tym i w standarcie dokładam moduł dzięki, któremu Twój firmowy fanpage na Facebooku będzie mógł być widziany na stronie? A ulubiona treść będzie mogła być podana dalej za pośrednictwem Google+, Twitter lub Instagram?

Jaki inny rodzaj strony internetowej mogę wykonać?

Strona www dla firmy, Wizytówka internetowa, Sklep internetowy, Portal internetowy, Landing page, Blog firmowy
MOBILNA TECHNOLOGIA (RWD)

image
Firmowa Strona
Internetowa

Strona www dopasowana do Twoich potrzeb. Odpowiadająca specyfice Twojej firmy i gustom Twoich potencjalnych klientów. Zawierająca wszystkie niezbędne elementy po przez wskazaną liczbę zakładek, katalogi produktów i usług, galerie, formularze kontaktowe i inne potrzebne Twojej Firmie detale.

Szczegóły
image
Sklep
Internetowy

Przy tworzeniu sklepów internetowych wykorzystuje tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania e-commerce. Każdy sklep idealnie dopasowuje do klienta i branży. Są funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika a zarazem łatwe w obsłudze. Dodatkowo każdy sklep optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek interentowych SEO.

Szczegóły
image
Blog
Firmowy

Stworzę i poprowadzę blog Twojej firmy! Regularnie dodawane, wartościowe posty na blogu zwiększą pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy. Dobrze prowadzony blog staje się miejscem, które odwiedzać będą klienci i specjaliści z Twoje branży. To także źródło wiedzy o produktach i usługach Twojej firmy.

Szczegóły