Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

Reklama na facebooku
Facebook Ads

fanpage na Facebooku

Prowadzenie skutecznej reklamy na Facebooku wymaga wiedzy, kreatywności i zaangażowania.

Reklama na Facebooku pozwala firmom i organizacjom łączyć się z ludźmi najbardziej skłonnymi zainteresować się ich produktami i usługami. Wierzę, że reklamy wyświetlane w Aplikacji i usłudze Facebooka okażą się przydatne i dopasowane do Ciebie.

opowiedz mi od Swoim biznesie

JAKI JEST TWÓJ CEL?

mountain mountain

Profesjonalny fanpage na Facebooku to prosty sposób na dotarcie do klientów!

Odpowiednio prowadzony fanpage na Facebooku to skuteczna forma promocji w Internecie. Dlatego facebook notuje ciągle rosnąca liczbę tworzonych profili firmowych. Niestety razem z popularnością facebooka rośnie konkurencja prawie w każdej branży. Warto więc zadbać o to, aby nasza wizytówka wyróżniała się na tle konkurencji.

image

Komunikacja

Kontaktuj sie z klientem

image

Interakcja

Zachęcaj do rozmowy

image

Informacja

Informuj o aktualnościach

reklama usług

Promocja

Reklamuj swoje usługi

Facebook Ads - Reklama na Facebooku

Reklamując się na Facebooku, bez trudu znajdziesz właściwych odbiorców, przyciągniesz ich uwagę i uzyskasz dobre wyniki.

reklama na facebooku

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz osobiście, przez Internet, czy za pośrednictwem aplikacji. Z Facebooka korzysta co miesiąc 2 mld osób, które utrzymują w ten sposób kontakty ze znajomymi, rodziną i sprawdzają ważne informacje. Marketing na Facebooku pomaga znaleźć nowych klientów i nawiązać z nimi trwałe relacje.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na Facebooku?

Główne korzyści z Facebook Ads.

zasięg Facebook
Zasięg i Idealne kierowanie

Dotarcie do fanów, którzy są zainteresowani konkretną tematyką. Kampanie na Facebooku gwarantują skuteczność i szybki przyrost fanów. Kampania reklamowa na Facebooku umożliwia zwiększenie ruchu na stronie.

raporty facebook
Monitorowanie i raportowanie

Poznaj skuteczność swoich kampanii, zestawów reklam i pojedynczych reklam. Sprawdź pomiar sprzedaży, grupy odbiorców, wyników marki. Zobacz wyniki reklam na Facebooku, Instagramie oraz w Audience Network.

Reklama lokalna w Facebook Ads

Prowadzenie kampanie Facebook Ads. Za ich pomocą mogę dotrzeć do wybranej, ściśle określonej grupy docelowej Twojej firmy.

results
Firmowy fanpage

Co wyróżnia reklamę Facebook?

Idealny odbiorca

Znajdź odbiorców bez najmniejszego trudu. Możesz wybrać grono odbiorców i zdefiniować biorąc pod uwagę płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania.

image

formaty reklam

Formaty reklamowe są atrakcyjne, elastyczne i działają na każdym urządzeniu, przy dowolnej szybkości połączenia. Mogą być to zdjęcia, krótkie filmy czy też pokaz slajdów.

image

Czytelne raporty

Facebook oferuje narzędzia do raportowania, któr pokazują w czytelnym i zrozumiałym zestawieniu, jaki wpływ na firmę wywarła reklama na grupę docelową.

image
Idealne targetowanie
Niski budżet
Raporty i analizy kampanii

Ile kosztuje reklama Facebook Ads?

Ceny reklam na Facebooku zależą od kwoty, którą chcesz przeznaczyć. To Ty ustalasz budżet. Może to być budżet całkowity lub dzienny. Stawkę ustala się za akcję (np. kliknięcie). i można to zrobić automatycznie bądź ręcznie. Facebook każdorazowo dokonuje analizy za Ciebie i podpowiada, ile powinieneś przeznaczyć oraz ile możesz za to otrzymać (kliknięć czy zasięgu). Prawda jednak jest taka, że aby poznać prawdziwe koszty należy przeprowadzić kilka mniejsych kampani i je porównać.
social

Dowiedz się więcej o promocji w Social Media

Pozwól mi pomóc Ci uzyskać lepszą rozpoznawalność Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Potrzebujesz profesjonalnego marketingu w social media?.