Tel. +48 733 299 657
Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

Pozycjonowanie sklepów internetowych

SEO optymalizacja lokalnnie
Pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce Google jest jedną z najważniejszych metod promowania sklepu w internecie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest złożonym i pracochłonnym procesem. Uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania jest dużo trudniejsza niż przy pozycjonowaniu zwykłej strony internetowej. Powodem jest sama specyfika takiego serwisu. Różnorodność produktów oferowanych przez sprzedawcę gegenerująca dziesiątki podstron powoduje, że należy poświęcić znacznie więcej czas na to, aby każda z nich była przyjazna dla użytkownika i łatwa do wyszukania w wyszkujiwarce Google.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Po kolei...

Profesjonalny i szczegółowy audyt SEO

Istotne jest aby wykryć błędy w strukturze sklepu internetowego, które blokują uzyskanie docelowych pozycji w wynikach wyszukiwania. Stosując odpowiednie narzędzia oraz swoje doświadczenie, potrafię zobaczyć takie błędy i je usunąć. Dokonuje dokładną optymalizację wszystkich kategorii produktówuzupełniając między innymi metadane, znaczniki Title, Description oraz nagłówki.

Specjalistyczne narzędzia Google

Aby skuteczne móc pozycjonować sklep internetowy należy połączyć go znarzędziami specjalistycznymi Google takimi jak Google Analytics, Google Search Console. Narzędzia te pozwolą wyselekcjonować odpowiednie frazy, które, generują ruch w sklepie internetowym. W trakcie prac stale można monitorować i wykonywać okresowe badanie sklepu i podejmować działania poprawiające optymalizację.

Przygotowanie optymalizacji

Na podstawie audytu wykonuje wstępną optymalizację sklepu. Skuteczne pozycjonowanie sklepów to poprawna konfiguracja kilkudziesięciu elementów. Nie skupiamy uwagi wyłącznie na kodzie strony, ale również na treściach znajdujących się w serwisie, grafice i strukturze.

Wdrożenie optymalizacji

Kolejny etap optymalizacji to wdrożenie poprawek optymalizacyjnych na tyle na ile zezwala system na którym oparty został sklep. Aby nie obciążać klienta dodatkowymi kosztami i maksymalnie przyspieszyć osiągnięcie efektów pracę wykonuje osobiście.

Linkbuilding

Można powiedzieć, że jest to jeden z kluczowych elementów SEO dla sklepów internetowych. Etap ten zakłada systematyczne pozyskanie naturalnego pochodzenia linków prowadzących do naszego sklepu, w znaczny sposób pomagają uzyskanie dobrych pozycji i dużego ruchu na stronach. W swojej pracy stosuje wyłącznie zasady White Hat SEO

pozycjonowanie sklepów internetowych

Korzyści z zastosowania pozycjonowania long tail

Powierzając sklep internetowy pod moją opiekę, możesz liczyć na pełne wsparcie i profesjonalne działanie, które zwiększy widocznoś Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie długi ogon

Optymalizacja bardzo ważna!

Promowanie zawartości całego serwisu poprawia jego widoczność dla dużej liczby szczegółowych fraz jednak aby poprawnie móc pozycjonować wane jest aby sklep, strona internetowa była zoptymalizowana.

W przypadku działań long tail SEO niezwykle istotna jest optymalizacja serwisu, gdyż zazwyczaj nie jest możliwe pozyskiwanie linków prowadzących do wszystkich podstron (czasami jest ich wiele tysięcy). Stąd konieczne jest umożliwienie robotowi wyszukiwarki jego odpowiedniej indeksacji. Nasi specjaliści regularnie analizują informacje z narzędzi, takich jak Google Analytics, Google Search Console, oraz trendy rynkowe, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie witryny do zmieniających się wymagań wyszukiwarek.

pozycjonowanie długi ogon

W tego typu pozycjonowaniu bardzo ważna jest treść. Dużo sklepów internetowych stosuje zbyt krótkie opisy produktów i kategorii a to źle wpływa na pozycjonowanie long tail. Bardzo złą praktyką jest kopiowanie opisów ze stron producentów lub innych sklepów. Takie działania mogą obniżyć pozycję w rankingu Google

CZY SZEROKIE POZYCJONOWANIE JEST SKUTECZNE?

pozycjonowanie długi ogon

Bez wątpienia Tak!

Badania wykazują, że aż 80% serwisów uzyskuje ruch z szerokiego zakresu fraz wpisywanych do wyszukiwarki a więc z długiego ogona.

Na skutek zastosowania szerokiego pozycjonowania, Internauci trafiają nie na stronę główną serwisu, ale przede wszystkim na konkretne podstrony z ofertą.

Ważne jest tylko aby na stronie było to czego internauta szuka. Jeżeli użytkownik trafia na informacje, których szukał, z pewnością zatrzymamy go na dłuższą chwilę i skłonić go do zakupów.

Pozycjonowane long tail dla firm i sklepów internetowych

Przygotowałem dla Ciebie i Twojej firmy ofertę na promocję strony internetowej w Google dla lokalnych klientów.

Zobacz przykładowe pakiety cenowe, które są dedykowane dla firm, które chcą się reklamować lokalnie. Pamiętaj jednak, że podane kwoty są przykładowe, ponieważ każdy projekt SEO jest inny, dlatego najlepiej skontaktuj się ze mną, aby otrzymać dedykowaną ofertę.

Pakiet Srebrny

Do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
Optymalizacja firmowej strony www
Copywriting
Budowa linków
Long Tail - do 20 fraz max. 6 słów
Promocja w mapach Google
Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
420 zł netto/miesięcznie

Polecany dla małych firm lokalnych i nie dużych sklepów internetowych
image

Pakiet Złoty

Do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
Optymalizacja firmowej strony www
Copywriting
Budowa linków
Promocja w mapach Google
Long Tail - nielimitowana ilość słów kluczowych
Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
Wdrożenie Google Analytics na stronie
890 zł netto/miesięcznie

Polecany dla średnich firm i sklepów internetowych
image

Raport SEO dla Twojej strony!

Słyszałeś o SEO i o pozycjonowaniu ale nie wiesz od czego zacząć. Proponuję Ci całkowicie za darmo wykonanie podstawowego raportu SEO dla Twojej witryn, sklepu internetowego. To nic nie kosztuje!

Gwarancja profesjonalizmu

Pozycjonowanie (SEO) realizuje jako osobne zadanie lub jako część całej opieki nad powierzoną stroną www czy też sklepu internetowego. Pozycjonuje strony www kreatywnie, skutecznie i co najważniesze bezpiecznie.

Profesjonalne podejśćie

Gwarantuje profesjonalne podejście do każdego projektu. Każdy projekt traktowany jest przeze mnie indywidualnie.

image

Pełna optymalizacja

Pomagam w przystosowaniu strony internetowej do wymagań najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej Google.

image

Jasne zasady współpracy

Proponuje elastyczne formy płatności, dostosowuje się do oczekiwań klienta również w kwestii warunków współpracy.

image

Pozycjonowanie sklepu internetowego w dobrej cenie

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego

analysis

Skuteczne SEO daje wiele korzyści

Pozycjonowanie (SEO) stron to jedna z najbardziej efektywnych form marketingu internetowego

placisz za wyniki
Większy ruch

Dzięki wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania na popularne frazy związane z Twoją branżą, ruch na stronie jest coraz większy.

dowolny budżet reklamowy
Zainteresowanie

Większy ruch na stronie to zwiększenie liczby potencjalnych Twoich klientów, a co sie z tym wiąże to większe zainteresowanie usługami lub produktami.

reklama kiedy chcesz
Większa sprzedaż

Większe zainteresowanie oferowanymi usługami czy produktami zwiększa szanse na lepszą sprzedaż do większej ilości klientów.

image
Większe zyski

Razem ze wzrostem sprzedaży zwiększa się obrót a to już bezpośredni zysk wypracowany przez firmę, która korzysta ze skutecznego SEO.

image
Rozpoznawalność

Intensywny ruch na stronie firmowej połączony z wysokimi pozycjami na ustalone frazy powiązane z Twoją branżą sprawią, że wzrasta świadomość marki.

image
Prestiż i zaufanie

Ropoznawalność i wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to także prestiż dla Twojej firmy. Możesz być w gronie nielicznych, którym się udało.

Sprawdź w jakiej kondycji jest Twoja strona internetowa

Pozwól mi pomóc Ci uzyskać lepszą rozpoznawalność Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia dla Twoich celów?