Potrzebujesz praktycznej wiedzy, która sprawdza się w biznesie?
Nazywam się Sawicki Paweł i od 6 lat zawodowo zajmuję się marketingiem on-line i coraz szerzej również SEO.
Pomagam głównie właścicielom małych i średnich firm planować i wdrażać skuteczny e-marketing, a dzięki niemu osiągać zamierzone cele.
Czym jesteś zainteresowany?
Strony internetowe
Reklama & wizerunek
Poznaj Mnie!
Jestem marketingowcem z pasji i wykształcenia. Zarządzałem firmami, ich działami, wprowadzałem na rynek Polski nowe marki i produkty ale właśnie to co aktualnie robię najbardziej mnie "kręci". Choć od moich studenckich czasów mineło już trochę czasu to stale trzymam rękę na pulsie i na bieżąco monitoruje zmiany jakie zachodzą w marketingu online. A uwierz mi zmiany te są lawinowe i naprawdę trzeba poświęcić się w całości by nie odstawać od reszty.

Realizując zlecenia dla moich klientów zauważyłem, że wiele małych firm chce zaistnieć w sieci, ale nie wiedzą, jak robić to skutecznie. Posiłkują się setkami kursów i webinariami ale to bez praktyki pozostaje czysta teorią.

W czym moge Ci pomóc? Prowadzę kampanie reklamowe AdWords i Facebook Ads. Zajmuję się szeroko rozumianym Content Marketingiem. Kompleksowo zajmuje się kanałami Social Media, takimi jak Facebook, Instagram. Piszę teksty na strony internetowe, prowadzę blogi firmowe, przygotowuję hasła reklamowe. Przy pisaniu zawsze biorę pod uwagę słowa kluczowe, które są ważne dla danego biznesu. Przecież optymalizacja pod SEO jest niezwykle istotna, bo gdy SEO leży, to strona firmowa, blog czy portal nie mają szans na zaistnienie w Google.

Jestem wszechstrony, więc przygotowuje również strony www, sklepy internetowe. Tworzę szablony stron internetowych jak i banery reklamowe czy logo.

Chcesz poznać szczegóły zerknij na zakładkę "USŁUGI" lub skontaktuj się ze mną.

Swoim klientom staram się przekładać marketingowy bełkot na język zrozumiały dla nich.
Chcesz podbić Internet? Napisz do mnie i przekonaj się, że marketing online i SEO nie są takie straszne,jak się może wydawać.Jestem pewien, że razem możemy osiągnąć więcej.

  • 6lat doświadczenia
    w e-marketingu
  • >30promowanych marek
    i produktów
  • >20 zdanych kursów i
    konferencji marketingowych
  • 12000 h przepracowanych przy różnych zadaniach marketingowych
Chcesz wiedzieć jaka reklama jest skuteczna dla Tojej firmy?
Zapisz adres e-mail a otrzymasz info_numberrmacje o najnowych trendach – za darmo!